O nas

Start / O nas

Jesteśmy firmą istniejącą na rynku od 1999 roku. Nasz profesjonalizm, doświadczenie i chęć działania czyni współpracę z nami przyjemną i efektywną. Możemy pochwalić się pomysłowością, rzetelnością i odpowiedzialnością, co potwierdzają rzesze zadowolonych klientów oraz liczne wyróżnienia i certyfikaty. Zawsze staramy się utrzymywać możliwie najwyższy poziom jakości oferowanych przez nas produktów i usług.

Znajomość rynku, najnowszych standardów oraz aktualnych trendów pozwala skutecznie zaspokoić potrzebę klienta. Bogaty park maszynowy, jakim dysponujemy, pozwala na realizację niemal każdego zamówienia. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy elastyczni, otwarci na nietypowe i niestandardowe zlecenia.

Działalność firmy, początkowo ukierunkowana na branżę IT, w tym sprzedaż i serwis sprzętu oraz oprogramowania komputerowego, po niedługim czasie zaczęła się sukcesywnie rozwijać. Oferta została wzbogacona o sprzedaż materiałów biurowych i papierniczych. Dzięki rozbudowaniu własnej drukarni możemy obecnie zaoferować druk zarówno nisko- jak i wysokonakładowy, a ponieważ dysponujemy zapleczem maszyn wykończających i introligatornią, wiele zamówień jesteśmy w stanie wykonać na miejscu, bez udziału podwykonawców. Utworzenie na potrzeby drukarni działu projektowania graficznego oraz fuzja z firmą z branży reklamy wizualnej zaowocowały uzyskaniem pozycji lidera w branży reklamy na rynku lokalnym.

Obecnie fundament firmy stanowi zespół ponad 25 chętnych do podejmowania wyzwań, młodych osób. Zespół składa się z ludzi doświadczonych, będących specjalistami w różnych dziedzinach, dzięki czemu zakres świadczonych usług jest tak szeroki.

Ciągle dokładamy starań by nasza oferta we wszystkich gałęziach działalności była jeszcze lepsza, bogatsza i bardziej konkurencyjna.